1.    
  2.     Спортивні школи та секції для дітей. Яку вибрати?

  Спортивні школи та секції для дітей. Яку вибрати?

  19.10.2016

  Якщо уявити собі, що батьки – забезпечені люди і хочуть дати дитині додаткове, позашкільний спортивну освіту, яку секцію або школу краще вибрати? З якого віку можна віддавати дитину в спортивну школу?
  Індивідуальні заняття з малюком можна проводити з перших місяців життя, тренуючи їх на домашніх дитячих ігрових комплексах, спортивних куточках, шведських стінках, в спеціальних дитячих басейнах і т.д.

  Заняття з дітьми молодшого віку на ігрових комплексах, спортивних куточках, шведських сходах

  У групах діти можуть займатися фізкультурою з трьох років. І тільки після закінчення формування кісткової і м’язової систем можна вести мову про серйозне змагальному спорті.

  Батьки зобов’язані пам’ятати, що головним завданням секції не повинні бути високі спортивні досягнення дітей, які підвищують рейтинг школи і тренера. Замість цього потрібно піклуватися про правильне фізичний розвиток дитини, яке допоможе йому в майбутньому, в дорослому житті, уникнути проблем пов’язаних із захворюваннями серцево-судинної системи, випадкових травм і переломів через слабо розвиненою кістково-м’язової тканини і т.д.

  Заняття гімнастикою дітей.

  Для дітей раннього віку (починаючи з трьох років і старше) найбільше підійдуть плавання або гімнастика. Ці види спорту практично не мають протипоказань, і розвивають всі групи м’язів. Плавання в основному дає фізичний розвиток, а гімнастика (в тому числі художня) добре розвиває координацію рухів, що стимулює також розумовий розвиток, формує навички, необхідні в повсякденному житті, пов’язані з розрахунком зусиль і окомір.
  Добре розвивають дитячий організм на ранніх етапах різні ігри з м’ячем (не спортивні).

  Заняття дітей спортивними іграми з м’ячем – баскетбол, футбол, волейбол.

  Починаючи з десяти років діти вже можуть займатися спортивними іграми з м’ячем: футбол, баскетбол, волейбол. Ці ігри дають прекрасне фізичний розвиток, моторну реакцію, плюс до всього, баскетбол і волейбол стимулюють зростання.

  Спортивні школи та секції для дітей. Яку вибрати?

  У цьому віці також можна займатися легкою атлетикою, бігом на короткі дистанції, веслуванням, вітрильним або лижним спортом. Біг на довгі дистанції і важка атлетика не рекомендуються, поки кісткова і м’язова системи не закінчили формування.

  Дуже гарний вплив на розвиток надають східні єдиноборства, за умови, що заняття організовані грамотно. Вони розвивають не тільки м’язи, але і тренують вестибулярний апарат, координацію рухів, швидкість реакції, а також дають позитивний психологічний ефект – тренують волю. Необхідний суворий контроль і чітке керівництво тренерів при ударних видах боротьби. Не допускаються дитячі контактні поєдинки. Для дітей краще вибрати більш безпечні різновиди, засновані не на ударній, а на кидкової техніці, наприклад класична боротьба, Дзю-до, Самбо, Вільна. Больові прийоми в них легко контролювати, до того ж деякі з них можна вивчати, коли дитина стане дорослішим. Але, хочеться ще раз підкреслити, до такого рішення потрібно підійти грамотно і зважено.

  Кращі заняття для дітей – Класична боротьба, Дзю-до, Самбо

  Яким би видом спорту не займався дитина, батьки повинні контролювати рівень підготовки тренерів, умови в спортивному залі, регулярність відвідувань спортивної секції, виконання вправ вдома – все це грає важливу роль і обов’язково принесе позитивний результат.

  Пам’ятайте, що здоров’я Ваших дітей – в Ваших руках.

  Написати коментар