1.    
  2.     Як вибрати тренера з плавання

  Як вибрати тренера з плавання

  23.10.2016

  Ми переконані, що якщо ми чогось не знаємо, не вміємо, то нам потрібна людина, яка це знає і вміє!

  Для цього і є професіонали, майстри своєї справи, які роками, десятиліттями вдосконалюють свою методику навчання, тестують різні варіанти підготовки, покращують свої знання. Тому почнемо з того, що Вам потрібен тренер, наставник, який: 1) вже вміє добре якісно плавати і Ви бачили як; 2) тренує і його учні мають результатами; 3) обожнює свою справу і постійно вдосконалюється в ньому (віримо, що кожен вже на першому занятті може визначити, любить людина свою справу чи ні).

  Навіщо тренеру вміти добре плавати? Приймемо це також, як і те, що лікар повинен бути здоровим і щасливим, викладач вокалу сам повинен вміти добре співати, інструктор з водіння сам повинен вміти водити автомобіль на високому рівні і так далі. Тут ми не говоримо про те, що тренер зобов’язаний бути Олімпійським чемпіоном, чемпіоном Росії, ми віримо в те, що він повинен вміти плавати якісно, відчувати воду, плавати м’яко, правильно, з довгим ковзанням, вміти бути розслабленим під час плавання. Це потрібно для того, щоб розуміти Ваші відчуття під час плавання, наприклад, коли ви починаєте напружуватися в воді, скорочуєте гребки через втому і т.д. Пам’ятайте, що людина може навчити Вас тільки тому, що вміє робити сам (не тому, якою інформацією він володіє, прочитав і Вам розповідає).

  Як вибрати тренера з плавання

  «Довго вибирай, тотально довіряй!» Щоб навчитися правильно плавати, потрібно повністю довіряти своєму тренеру. А як такого вибрати? Наведемо приклад: звичайно ж, Ви підете до стоматолога, якого порекомендували Вам друзі, родичі. Чому? Тому що вони вже вилікували свої зуби у нього, вони тепер знають, що він якісний, йому можна довіряти. Точно так само і з тренером з плавання. Порадьтеся з близькими, сходіть на пробне тренування, поговоріть особисто з тренером, більше дізнайтеся про те, хто буде Вас навчати і за якою методикою. Дізнайтеся, чи дійсно попередні учні навчилися правильно плавати, чи задоволені вони своїми результатами від тренувань, поговоріть і з ними. Рекомендуємо Вам вибирати між кількома школами плавання, особисто сходити на тренування, поплавати, зрозуміти, що Вам ближче до душі, за цінностями.

  До кого Ви підете тренуватися? Або краще: до якого тренеру Ви хочете віддати свою дитину тренуватися? До людини, який закінчив фізкультурний інститут і тренує тому, що йому потрібно заробляти гроші або до тренера, який обожнює свою улюблену справу, до фанатику, в хорошому сенсі цього слова, який день і ніч готовий говорити про плаванні, про учнів, про цілі, обговорювати змагання, який знає всіх спортсменів, за який час кожен з них плаває дистанцію і отримує щирий кайф від тренувального процесу і перемог на змаганнях, щасливий, радісний і посміхається ?! Впевнені, що Ви дізнаєтеся такого по очах і по голосу! За перше тренування все стане зрозуміло.

  Коли Ви вибрали тренера, коли він підходить Вам по всіх параметрах, рекомендуємо Вам повністю довіряти йому. Він знає свою справу, виконуйте завдання якісно, радійте, розслабтеся, насолоджуйтеся процесом! Робіть довгі потужні гребки на дистанції, м’яко переносите руки над водою, сковзаєте, стежте за високим положенням тіла в воді, за високим ліктем, за правильним положенням голови в воді, ще раз сковзаєте, сковзаєте, сковзаєте!

  У школі правильного плавання Ви можете прийти на безкоштовну пробну тренування, щоб познайомитися з тренером, поговорити з ним особисто, проплисти повноцінне тренування з діючою групою, щоб зрозуміти для себе, чи підходимо ми один одному, щоб більше дізнатися про тренувальний процес, методику тренувань, поговорити з учнями школи плавання, запитати у них про реальних результатах і прогрес!

  Написати коментар