1.    
  2.    
  3.     Київський Спортивний Клуб «Хортинг» на Каменярів

Київський Спортивний Клуб «Хортинг» на Каменярів

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
|
Перегляди: 346
Київ, вулиця Каменяров, 32

(066) 369-93-21

Місце проведення тренувань: Київська ЗОШ № 121.

Наші доводи для занять хортингом — жіночою та дитячою самообороною:

Безпека

На заняттях, дізнаєтеся, як захистити себе в різних ситуаціях: коли на Вас нападають хулігани з метою пограбування або спробою згвалтування, з урахуванням того, де це відбувається в замкнутому просторі або на вулиці, що робити, якщо супротивників декілька і т.д.

У тренувальний процес входить вивчення не тільки прийомів самооборони, але психологічна підготовка. Багато злочинів скоюються тому, що в перші хвилини нападу жінка розгублюється, впадає в паніку, не впевнена у власних силах, а часто просто не може вдарити іншу людину. Усім цим аспектам, ми обов’язково приділяємо увагу на тренуваннях і в той же час намагаємося, що б у займаючихся була адекватна оцінка власних сил, що б не було ілюзії непереможності.

Враховуючи всі ці аспекти, ми намагаємося побудувати заняття таким чином, що б нарівні вивчати техніку самозахисту, розвинути не тільки силові якості, координацію, спритність, а й уміння приймати оптимальне рішення для кожної ситуації, вірячи у власні сили.

Здоров’я, відпочинок і психологічна розрядка

Заняття єдиноборствами додадуть вам енергії, поліпшать самопочуття, допоможуть поповнити внутрішні резерви і відновити життєві сили, завдяки цьому Ви будете зберігати високий життєвий тонус.

Зміна обстановки і можливість скинути психологічну втому, накопичену за день агресію, зроблять заняття з самооборони невід’ємною частиною Вашого життя. Можливість організації тренувань спільно для всієї родини або для жінки і дитини, внесе стабільність і впевненість за безпеку всіх членів Вашої родини і так само зробить їх одним з елементів відпочинку і можливістю спільного проведення часу.

Кваліфікований наставник, який має вищу фізкультурно-педагогічну освіту, багатий досвід занять та викладання за індивідуальними програмами східних єдиноборств, побудує процес навчання з урахуванням Вашого загального фізичного рівня підготовки, віку, з виключенням можливості отримання травми і заподіяння шкоди Вашому здоров’ю на заняттях.

Займатися можуть усі — і дорослі, і діти.

Приходьте, ми Вас чекаємо!

У нас Ви можете оволодіти такими видами техніки самозахисту:

Ударна техніка • Кидкова техніка • Больові фіксації • Звільнення від захоплень • Задушливі фіксації • Комбінації контратак та ін.

Дитяча (5-15 років) та доросла групи. Індивідуальні заняття для жінок і дітей. Тренер — Петренко Богдан.

Додати фото

Додаткова інформація
Дирекція:
(066) 369-93-21
Тип закладу:

Додати інформацію про об'єкт