Правила сайту

  Відвідуючи сайт на порталі ksf.com.ua Ви стаєте онлайн користувачем сервісу ksf.com.ua. Ви погоджуєтеся з тим, що несете повну відповідальність за вміст наданої Вами інформації при реєстрації на порталі, розміщенні інформації про товари і послуги, оголошеннях, статтях, зображеннях. Вашому реєстраційному (облікового запису) присвоюється порядковий номер облікового запису ID і url адресу.

  Користувач гарантує, що розміщені Користувачем матеріали за своїм змістом і оформленням відповідають вимогам чинного законодавства або іншого застосовного права, в тому числі про рекламу, авторське право, права на результати інтелектуальної діяльності, і поширення реклами на Рекламних майданчиках і не порушують будь-яких прав третіх осіб. Всі розрахунки з авторами і власниками суміжних прав виробляються Користувачем і / або Клієнтами Користувача самостійно. У разі порушення Користувачем своїх гарантій, Користувач відшкодовує власникові доменного імені понесені ним збитки, спричинені таким порушенням в повному обсязі.

  Адміністрація сервісу залишає за собою право припиняти неправомірне використання сервісу, в тому числі закривати доступ до сервера і ліквідувати розміщену інформацію.

  Адміністрація сервісу може відмовити в наданні послуг будь-кому без пояснення причин.

  Адміністрація ні за яких обставин не несе відповідальності за зміст інформації що розміщується користувачами.

  Користування послугами є добровільним.

  Користувач в повній мірі відповідальний за всі дії, вироблені під його реєстраційним ім’ям і паролем картки компанії, включно із утриманням розміщуються користувачем сторінок.

  Послуга надається “як є” і в тому вигляді, в якому вона доступна на момент надання, при цьому ніяких гарантій прямих або непрямих, не надається.

  Ні за яких обставин Адміністрація сервісу не буде нести відповідальності за прямий або непрямий збиток, заподіяний Користувачеві в результаті використання або неможливості використання Послуги.

  Думки, викладені на порталі ksf.com.ua, не обов’язково збігаються з думкою адміністрації порталу.

  Категорично забороняється:

  Розміщення матеріалів, які містять текстові, графічні, відео- та аудіоматеріали або посилання на них, що містять порнографію, оголену натуру, будь-які форми непристойності і насильства, пропаганду расизму і насильства, інформацію порушує чинне законодавство.

  Угода може бути змінена нами без будь-якого спеціального повідомлення.

  Адміністрація порталу KSF.com.ua