Про проект

  На сайті проекту ksf.com.ua представлена актуальна і повна інформація про більш ніж 5 000 спортивних освітніх організацій України у вигляді зручного рубрикатора за напрямами діяльності компаній та інформаційного довідника організацій.

  Матеріали на сайті представлені виключно в довідкових цілях і отримані з відкритих джерел або від представників відповідних організацій.

  KSF – це один з найбільших каталогів, незалежних сайтів, що надає інформацію про спортивні компанії та організації, що здійснюють свою діяльність на території України.

  Наша мета
  – бути самим достовірним джерелом інформації про освітні підприємствах і компанії, товари і послуги в українському сегменті всесвітньої мережі. Ми прагнемо досягти цієї мети надаючи об’єктивну, незалежну, всеосяжну і актуальну інформацію в простому та зручному вигляді.

  Успіх порталу ksf.com.ua цілком і повністю залежить від задоволення запитів наших відвідувачів. Ми вітаємо будь-які ваші зауваження та пропозиції з приводу того, як ми можемо поліпшити наш сервіс.

  Контакти адміністрації сайту