1.    
  2.    
  3.     Центр бойових мистецтв «ОС» на Троєщині

Центр бойових мистецтв «ОС» на Троєщині

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
|
Перегляди: 390
Київ, вулиця Бальзака, 8г

(067) 736-12-40

Заняття проходять в спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №264.

В ході процесу навчання ви також зможете опанувати різними видами технік медитацій і аутотренінгу, а також зміцнити свій дух і тіло, покращити фігуру, збільшити силу м’язів, витривалість, гнучкість і розтяжку, отримати можливість брати участь у змаганнях і проходити атестацію на пояси.

Тренування проводять досвідчені майстри бойових мистецтв:

Тренування проводить Держанюк Вячеслав Викторович — керівник ЦОСБМ «ОС», східними єдиноборствами займається з 1982 року, закінчив юридичний факультет Національного Університету імені Т.Г. Шевченко, Національний Університет України фізичної культури та спорту (спеціалізация – східні єдиноборства).

У 1991 році закінчив перші (після 2-ї заборони карате) курси інструкторів зі східних єдиноборств при Державному Центральному ордені Леніна інституті фізичної культури, м. Москва. У 1991 році з червоним дипломом закінчив спортивну школу при Києвський міськраді “Динамо” (відділення карате).

4-х кратний чемпіон України з кікбоксингу, чемпіон України з карате (серед ветеранів), майстер спорту з кікбоксингу, кандидат в майстри спорту з карате, чорний пояс, 3 дан Карате Шотокан, 1 дан Крав Мага, суддя категорії F судейської колегії WF JKA України; має Мастерську ступінь Рейкі, пройшов 1 та 2 ступінь Чжун Юань Цигун майстра Сюі Мінтана, 1 рівень Ассоціації цигун Чжень Дао.

  • Держанюк В’ячеслав Вікторович — керівник ЦОСБМ «ОС», 3 дан карате шотокан;
  • Лисенко Олександр Віталійович (1 дан карате шотокан);
  • Батир Сергій Олександрович (тренер-викладач, 1-й дан шотокан карате).

Додати фото

Додаткова інформація
Дирекція:
(067) 736-12-40, (050) 107-04-14
Тип закладу:

Додати інформацію про об'єкт